Lotamile

hialuronic

makšties ovulės N5

Paskirtis ir vartojimas

 

Sumažėjus makšties gleivių gamybai, gleivinė pradeda sausėti, atsiranda nemalonūs pojūčiai: deginimas, niežulys, perštėjimas ar net skausmas lytinių santykių metu. Dažniausiai makšties išsausėjimas vystosi dėl sumažėjusios estrogenų gamybos prasidėjus menopauzei, po gimdymo, žindymo laikotarpiu,  po makšties uždegimų, tačiau kartais tai būna ir dėl streso ar netinkamų higienos priemonių naudojimo.

Lotamile hialuronic naudojamos esant makšties sausumui, mažina niežulį, skausmą lytinių santykių metu. Hialurono rūgštis drėkina, sutepa makštį, neleidžia išsausėti, saugo makšties ekosistemą.

Lotamile hialuronic ovulės sukurtos ilgalaikiam makšties drėkinimui ir ekosistemos palaikymui. Ovulės vartojamos į makštį kartą per dieną. Vartokite 5-7 dienas pradėdami pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus. Prieš atidarydami lizdinę pakuotę ir išimdami vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas. Švelniai įstatykite ovulę giliai į makštį. Tai darykite horizontalioje padėtyje, kad ovulė neišslystų iš makšties. Kursą galima kartoti. Pasiektam efektui išlaikyti ovules pakanka vartoti 1-2 kartus per savaite.

Įspėjimai. Saugokite nuo vaikų. Nenurykite. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista arba buvo atidaryta. Pasibaigus galiojimo laikui, nenaudokite produkto. Galiojimo data galioja neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. Nenaudokite produkto esant makšties pažeidimams ir žaizdoms. Būtinai informuokite gydytoją ar vaistininką apie nepageidaujamą poveikį, ypač, kai toks poveikis nenurodytas informaciniame lapelyje.

Atsargumo priemonės. Nėštumo ir maitinimo krūtimi metu arba jei naudoja vaikai, ovules reikia naudoti tik kai būtinai to reikia ir prižiūrint gydytojui. Jei nepažeista mergystės plėvė, pasitarkite su ginekologu dėl specialaus naudojimo būdo.

Jei ovulė iškristų iš makšties, iš naujo jos nedėkite.

Turite klausimų?