Lotamile

boric

makšties ovulės N5

Paskirtis ir vartojimas

Dauguma moterų yra patyrusios nemalonių pojūčių intymioje srityje: pagausėjusios išskyros, nemalonus kvapas, niežėjimas, perštėjimas. Šie nusiskundimai atsiranda, kai pasikeičia makšties „gerųjų“ ir „blogųjų“ bakterijų pusiausvyra. Sveikoje makštyje “gerosios” makšties bakterijos (laktobakterijos) savo kiekiu persveria “blogąsias” bakterijas (anaerobus) bei grybelius ir neleidžia joms daugintis. Visgi, jeigu dėl tam tikrų priežasčių „gerosios“ bakterijos pradeda nykti, anaerobinės bakterijos persveria balansą į savo pusę ir tai sukelia bakterinę vaginozę. Jeigu pradeda vyrauti grybeliai – vystosi  grybelinis makšties uždegimas.

Lotamile boric ovulės – tai makšties žvakutės, naudojamos norint išvengti makšties infekcijų ar jų gydymo metu, padeda mažinti sudirgimą, deginimo ir niežėjimo pojūtį, padeda atkurti natūralią makšties apsaugą. Tinka tiek esant grybelinei, tiek nespecifinei bakterinei infekcijai bei siekiant, kad infekcijos nesikartotų.

Lotamile boric ovulės vartojamos į makštį kartą per dieną. Vartokite 5-7 dienas pradėdami pasibaigus menstruacijoms arba pagal gydytojo nurodymus. Prieš vartodami gerai nusiprauskite (patartina atlikti išorinį nei vidinį makšties praplovimą). Prieš atidarydami lizdinę pakuotę ir išimdami vieną ovulę, gerai nusiplaukite rankas. Atsargiai įstatykite ovulę giliai į makštį, kad ovulė neišslystų iš makšties. Sunkiais atvejais arba jei nusiskundimai linkę dažnai kartotis, gydymo kursą galima kartoti. Norint išvengti pasikartojimų, Lotamile® boric ovules galima naudoti periodiškai 1-2 kartus per savaitę.

Įspėjimai. Saugokite nuo vaikų. Nenurykite. Nenaudokite, jei pakuotė pažeista arba buvo atidaryta. Pasibaigus galiojimo laikui, nenaudokite produkto. Galiojimo data galioja neatidarytam ir tinkamai laikomam produktui. Nenaudokite produkto esant makšties pažeidimams ir žaizdoms. Būtinai informuokite gydytoją ar vaistininką apie nepageidaujamą poveikį, ypač, kai toks poveikis nenurodytas informaciniame lapelyje.

Atsargumo priemonės. Nėštumo ir maitinimo krūtimi metu arba jei naudoja vaikai, ovules reikia naudoti tik kai būtinai to reikia ir prižiūrint gydytojui. Jei nepažeista mergystės plėvė, pasitarkite su ginekologu dėl specialaus naudojimo būdo.

Jei ovulė iškristų iš makšties, iš naujo jos nedėkite.

Turite klausimų?