Makštis ir jos sveikatą įtakojantys veiksniai

Makštis, tai lyg elastingas vamzdelis (8–10 cm ilgio ir 3–4 cm pločio), kuris jungia gimdos kaklelį su lytiniu plyšiu (makšties prieangiu). Makštis dalyvauja lytiniame akte ir gimdyme.

Makštis yra sudaryta iš lygiųjų raumenų ir padengta gleivine, kuri vaisingo amžiaus moterų yra stora ir drėgna, o mergaičių dar nesustorėjusi. Normali makšties mikroflora dalyvauja pieno rūgšties gamyboje. Makštyje dažniausiai dominuoja Lactobacillus rūšies ar kitos pieno rūgštį gaminančios bakterijos. Makšties mikrofloros sudėtį veikia įvairūs išoriniai veiksniai (pvz., higienos praktika, lytinis aktas, antibiotikų vartojimas, hormonų pakaitinė terapija) ir vidiniai veiksniai (infekcijos, amžius, hormoniniai pokyčiai).

Lotamile

Hialuronic

Ovulės esant makšties sausumui

Lotamile

Boric

Ovulės esant makšties infekcijoms

Lotamile

Soft

Intymios higienos prausiklis moterims

Lotamile

Girls

Intymios higienos prausiklis mergaitėms

Atsiliepimai

Vartojusių Lotamile produktus atsiliepimai

Edita

Lotamile prausiklis


Lotamile prausiklį malonu naudoti, jis švelnus, bekvapis, o gaivos pojūtis išlieka iki vakaro, todėl be jo neįsivaizduoju savo dušo ritualo


Lina

Lotamile boric


Lotamile Boric žvakutės lyg šilkas, labai lengvai įsideda. Pats didžiausias jų privalumas, kad priešingai nei kitos žvakutės jos visiškai neišbėga. Be to, vienos pakuotės pilnai užtenka, kad atsiradę nemalonūs pojūčiai išnyktų ilgam.

Julija

Lotamile hialuronic


Maloniai nustebino Lotamile žvakučių konsistencija. Skirtingai negu visos iki tol mano bandytos žvakutės, šitos neišbėga, neiškrenta gabalais ar kitaip neišbyra.

VISI ATSILIEPIMAI

Kur įsigyti

Lotamile produktų teiraukitės visose vaistinėse.


Turite klausimų?