Makšties bakterinė pusiausvyra

Seniai ne paslaptis, kad makštyje nuolat gyvena gausybė įvairių rūšių bakterijų, sudarančių natūralią makšties mikroflorą. Tai sudėtingais tarpusavio ryšiais persipynusių mikroorganizmų visuma, kuri sudaro:

  • apsauginį barjerą, neleidžiantį įsivyrauti kenksmingiems mikroorganizmams,

 

  • saugo makšties gleivinę nuo sunykimo,

 

  • palaiko normalią drėgmę.

Svarbiausiais natūraliosios mikrofloros komponentas – pieno rūgšties bakterijos, sukuriančios rūgštinę makštyje ir jos prieigose. Natūralios mikrofloros pusiausvyra (bakterinė pusiausvyra) keičiasi moters kasmėnesinio ciklo metu, nėštumo bei menopauzės laikotarpiu.

Sutrikus natūralios makšties mikrofloros pusiausvyrai (bakterinei pusiausvyrai), atveriamas kelias patologiniams mikroorganizmams daugintis ir plisti. Akivaizdus požymis, kad pusiausvyra sutrikdyta – makšties išskyrų pokyčiai.

Lotamile

Hialuronic

Ovulės esant makšties sausumui

Lotamile

Boric

Ovulės esant makšties infekcijoms

Lotamile

Soft

Intymios higienos prausiklis moterims

Lotamile

Girls

Intymios higienos prausiklis mergaitėms

Lotamile

Su antivaginolizinu

Švelnus intymios higienos prausiklis

Atsiliepimai

Vartojusių Lotamile produktus atsiliepimai

Edita

Lotamile prausiklis


Lotamile prausiklį malonu naudoti, jis švelnus, bekvapis, o gaivos pojūtis išlieka iki vakaro, todėl be jo neįsivaizduoju savo dušo ritualo


Lina

Lotamile boric


Lotamile Boric žvakutės lyg šilkas, labai lengvai įsideda. Pats didžiausias jų privalumas, kad priešingai nei kitos žvakutės jos visiškai neišbėga. Be to, vienos pakuotės pilnai užtenka, kad atsiradę nemalonūs pojūčiai išnyktų ilgam.

Julija

Lotamile hialuronic


Maloniai nustebino Lotamile žvakučių konsistencija. Skirtingai negu visos iki tol mano bandytos žvakutės, šitos neišbėga, neiškrenta gabalais ar kitaip neišbyra.

VISI ATSILIEPIMAI

Kur įsigyti

Lotamile produktų teiraukitės visose vaistinėse.


Turite klausimų?