Lotamile

boric

Ovulės esant makšties infekcijoms

Lotamile Boric

PROBLEMATIKA

Dauguma moterų yra patyrusios nemalonių pojūčių intymioje srityje: pagausėjusios išskyros, nemalonus kvapas, niežėjimas, perštėjimas. Šie nusiskundimai atsiranda, kai pasikeičia makšties „gerųjų“ ir „blogųjų“ bakterijų pusiausvyra. Sveikoje makštyje “gerosios” makšties bakterijos (laktobakterijos) savo kiekiu persveria “blogąsias” bakterijas (anaerobus) bei grybelius ir neleidžia joms daugintis. Visgi, jeigu dėl tam tikrų priežasčių „gerosios“ bakterijos pradeda nykti, anaerobinės bakterijos persveria balansą į savo pusę ir tai sukelia bakterinę vaginozę. Jeigu pradeda vyrauti grybeliai – vystosi  grybelinis makšties uždegimas.

 

Lotamile Boric ovulės tinka tiek esant grybelinei, tiek nespecifinei bakterinei infekcijai bei siekiant, kad infekcijos nesikartotų.

 

Lotamile Boric ovulės naudojamos:

​* norint išvengti makšties infekcijų, jų gydymo metu,

* padeda mažinti sudirgimą, deginimo, niežėjimo pojūtį,

* padeda atkurti natūralią makšties apsaugą.

Anksčiau, gydant makšties infekcijas,  vaginalines ovules tekdavo vartoti ilgą laiką, nes jų veikimas trukdavo tik tol, kol moteris gulėdavo, o ryte atsikėlus, visas žvakučių turinys ištekėdavo ir visą dieną nebūdavo jokio poveikio „blogosioms“ makšties bakterijoms. Šį gydymo būdą lydėdavo nepatogumai -  gausiai ištekantis žvakučių turinys tepa apatinį trikotažą, taip pat reikia naudoti papildomas apsaugines priemones. 

 

Lotamile Boric sudėtyje panaudota unikali medžiaga polikarbofilas padeda išvengti visų šių problemų – ji, sudarydama ilgalaikes jungtis su makšties gleivine, veikimą išsaugo ir dienos metu, kai moteris būna aktyvi, be to - netepa ir neišbėga.

 

Lotamile Boric sudėtyje esantys boro rūgštis, pieno rūgštis ir polikarbofilas padeda įveikti simptomus, kurie pasireiškia dėl pakitusios makšties pH ir natūralios makšties mikrofloros.

 

Pieno rūgštis, kurios natūraliai yra makštyje, greitai atkuria terpės pH ir padeda natūraliai atsistatyti itin jautriai lytinių organų ir makšties ekosistemai.

 

Boro rūgštis, dėl savo patvarumo makšties ekosistemoje, sumažina makšties pH ilgesniam laikui.

Sąveikaudamas su makšties gleivine polikarbofilas atpalaiduoja H+ jonus ir mažina makšties terpės pH.

Ovulės netepa, neišbėga, ilgiau veikia!

 

 

Kur įsigyti

Lotamile Boric produktų teiraukitės visose vaistinėse

Turite klausimų?