Baltos išskyros gimusios mergaitės lytiniuose organuose: kas tai ir ką su jomis daryti?

Gimus mergaitei dažnai mamos pastebi baltas išskyras mergaitės lytiniuose organuose. Gimdymo namuose medikai ramina, kad tai normalu, jog mergaitės neserga jokiu uždegimu. Tačiau, kas tai yra? Kaip elgtis su jomis?

Tik gimusių mergaičių lytinius organus dar veikia iš mamos organizmo gauti lytiniai hormonai, todėl naujagimių mergaičių makšties epitelis storas, pH rūgštinis, gaminasi pieno rūgštis, kuri natūraliai turi būti subrendusios moters lytiniuose organuose. Tai štai, iš kur tos baltos išskyros..

Per kelias savaites po gimimo estrogenų kiekis mergaičių organizme sumažėja ir makšties epitelis suplonėja, o makšties pH tampa neutralus ar šarminis, nes ten beveik nebelieka pieno rūgštį gaminančių bakterijų. Suplonėja ir vulvos srities oda.

Esant baltoms išskyroms mergaičių lytiniuose organuose medikai pataria:

  • Keičiant sauskelnes, mergaičių intymią zoną prauskite po tekančiu vandeniu.
  • Nebijokite švelniai praskėsti išorinių lytinių lūpyčių ir išvalyti baltas išskyras su švarios servetėlės kampučiu.
  • Valyti baltas išskyras būtina, nes neišvalytos baltos išskyros kaupiasi, skleidžia nemalonų kvapą.
  • Baltos išskyros tai „gerosios išskyros“. Svarbu stebėti, kad nebūtų gelsvų, žalsvų, gausių išskyrų, kurios rodo uždegimą. Jei taip nutiko, kreipkitės pas specialistą, neužsiimkite savigyda.

Lotamile

Hialuronic

Ovulės esant makšties sausumui

Lotamile

Boric

Ovulės esant makšties infekcijoms

Lotamile

Soft

Intymios higienos prausiklis moterims

Lotamile

Girls

Intymios higienos prausiklis mergaitėms

Atsiliepimai

Vartojusių Lotamile produktus atsiliepimai

Edita

Lotamile prausiklis


Lotamile prausiklį malonu naudoti, jis švelnus, bekvapis, o gaivos pojūtis išlieka iki vakaro, todėl be jo neįsivaizduoju savo dušo ritualo


Lina

Lotamile boric


Lotamile Boric žvakutės lyg šilkas, labai lengvai įsideda. Pats didžiausias jų privalumas, kad priešingai nei kitos žvakutės jos visiškai neišbėga. Be to, vienos pakuotės pilnai užtenka, kad atsiradę nemalonūs pojūčiai išnyktų ilgam.

Julija

Lotamile hialuronic


Maloniai nustebino Lotamile žvakučių konsistencija. Skirtingai negu visos iki tol mano bandytos žvakutės, šitos neišbėga, neiškrenta gabalais ar kitaip neišbyra.

VISI ATSILIEPIMAI

Kur įsigyti

Lotamile produktų teiraukitės visose vaistinėse.


Turite klausimų?