Makšties sausumas vargina ir jaunas moteris

Įprasta manyti, kad makšties sausumas yra susijęs su natūraliu organizmo senėjimu ir estrogenų kiekio sumažėjimu moters organizme. Tačiau problemų dėl makšties sausumo turi ne tik vyresnio amžiaus moterys, bet ir jaunos moterys.

Makšties sausumas dažniausiai atsiranda dėl pasikeitusios moteriškųjų lytinių hormonų pusiausvyros, o ši pusiausvyra organizme gali pasikeisti nėštumo metu, po gimdymo, žindymo laikotarpiu. Įprastą hormonų pusiausvyrą neretai sutrikdo ir mūsų laikų palydovas - stresas.

Taip pat makšties išsausėjimą lemia ir kiti veiksniai: endometriozė, piktybiniai ir gerybiniai augliai, dermatologinės ligos, chirurginis kiaušidžių pašalinimas, chemoterapija, makšties ar šlapimo takų infekcija, nusilpęs imunitetas, vartojami antihistaminiai, kraujospūdį mažinantys vaistai, antidepresantai ir net rūkymas.

Makšties sausumą gali įtakoti iš pirmo žvilgsnio tarsi nieko bendra su tuo neturintys veiksniai, pavyzdžiui, intymios higienos prausikliai, parfumuotos skalbimo, asmens ir intymios higienos priemonės.

Lotamile

Hialuronic

Ovulės esant makšties sausumui

Lotamile

Boric

Ovulės esant makšties infekcijoms

Lotamile

Soft

Intymios higienos prausiklis moterims

Lotamile

Girls

Intymios higienos prausiklis mergaitėms

Atsiliepimai

Vartojusių Lotamile produktus atsiliepimai

Edita

Lotamile prausiklis


Lotamile prausiklį malonu naudoti, jis švelnus, bekvapis, o gaivos pojūtis išlieka iki vakaro, todėl be jo neįsivaizduoju savo dušo ritualo


Lina

Lotamile boric


Lotamile Boric žvakutės lyg šilkas, labai lengvai įsideda. Pats didžiausias jų privalumas, kad priešingai nei kitos žvakutės jos visiškai neišbėga. Be to, vienos pakuotės pilnai užtenka, kad atsiradę nemalonūs pojūčiai išnyktų ilgam.

Julija

Lotamile hialuronic


Maloniai nustebino Lotamile žvakučių konsistencija. Skirtingai negu visos iki tol mano bandytos žvakutės, šitos neišbėga, neiškrenta gabalais ar kitaip neišbyra.

VISI ATSILIEPIMAI

Kur įsigyti

Lotamile produktų teiraukitės visose vaistinėse.


Turite klausimų?